Vracíme vašim miláčkům radost ze života | Fyziopropsy.cz

KURZY

Péče o pohybový aparát psů a základy práce na balančních pomůckách

Na kurzu se naučíte, jak správně pečovat o pohybový aparát svého psa při sportovním výkonu, zaměříme se na rozcvičku, samotný sport, strečink, výživu, relaxaci a také fyzioterapii. Naučíte se zároveň pravidla pro správnou práci na balančních pomůckách z pohledu věku, výkonu a tréninku Vašeho psa. Cvičení na těchto pomůckách může velice často pomoci ke správnému vybudování kondice, předcházení zranění u sportu a zároveň k lepšímu a kvalitnějšímu fyzickému výkonu. Celý kurz je rozdělen na teorii a praxi. Na konci kurzu získáte certifikát o absolvování kurzu.

Pro koho je kurz vhodný: pro majitele psů, kteří se chtějí více dozvědět o pohybovém aparátu svého psa a naučit se správně pracovat s balančními pomůckami. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Tento kurz je vytvořen především pro naše klienty, aby se naučili lépe pracovat se svými psy doma k fyzioterapii a pro ostatní majitele psů. Neslouží jako vzdělávací kurz pro fyzioterapeuty.

Kdo je lektorem:

Ing. Ivana Balašová, CertCAAPR
Veterinární fyzioterapeut

Kurz je jednodenní (od 9 hod. do cca 17 hodin)

Cena: 2 900 Kč/os./1 pes

Včetně výukových skript a možnosti využití vybavení ordinace (vlastní vybavení nosit nemusíte)

Termíny:

Sobota 4. 2. 20223

Změna termínu vyhrazena, kapacita omezena pro 4 lidi/1 termín z důvodu individuálního přístupu pro všechny. Minimální věk majitele je 18 let.

Pokud se domluví 4 přátelé nebo 4 lidi z jednoho cvičáku apod., jsme schopni domluvit si s Vámi termín individuálně jen pro Vás.

Organizátor si vyhrazuje právo kurz v případě nízkého počtu uchazečů zrušit a přesunout.

Online přihláška

Kapacita kurzu naplněna

Upozorňujeme, že psi musí být klinicky zdraví a musí mít platné očkování.Není vhodné vzít s sebou pejsky s vážnějšími pohybovými problémy, pejsky staré a s ohledem na ostatní pejsky se nemohou zúčastnit hárající feny. Pokud si nejste jisti, lze to s námi raději zkonzultovat.

Upozorňujeme také, že jsme oprávněni v případě nemocného nebo agresivního psa, takového majitele požádat, aby kurz opustil, v tomto případě nebude platba vrácena. Je to z důvodu bezpečnosti ostatních účastníků i daného psa s majitelem.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zásady zpracování osobních údajů a podmínky rezervace

Co s sebou:

Očkovací průkaz psa, deku nebo jinou podložku pod psa, případně Kenelku pro odložení psa, misku na vodu, pamlsky pro pejska, pohodlné oblečení,a především dobrou náladu :-)

Můžete si s sebou vzít své balanční pomůcky, pokud máte. Naučíte se případně, jak pracovat s těmi svými. Není to ale nezbytné, máme jich tu dost pro všechny.

Platební podmínky Vám budou zaslány na Vámi uvedený email po odeslání přihlášky. Po připsání částky na účet bude Vaše rezervace potvrzena emailem až poté budete teprve přihlášeni na kurz.

Platba za kurz je nevratná, pokud se kurzu nebudete moci z vážných důvodů zúčastnit, budeme to řešit individuálně. Děkujeme za pochopení.